0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
دسته بندی کالاها
  بسته

  های ایسوس با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران خود قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران خود درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به آنها ارائه دهد. برای ثبت و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، کد پستی، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های وب سایت فروشگاهی های ایسوس قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد.

   

  ضمن یادآوری این مطلب که آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات، درخواست ها، اعلان ها و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد. پس درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، های ایسوس جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری را درخواست کند.

  کاربران می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و های ایسوس تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

  همچنین های ایسوس ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی، خدمات و سرویس‌های ویژه یا تخفیف ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه های ایسوس را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله‌ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

  های ایسوس ممکن است نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب‌سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، های ایسوس می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

  کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت های ایسوس، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به های ایسوس اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

  باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، برای جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدید خود را ثبت نمایند.

  مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه های ایسوس را از خود سلب می‌کند.

  های ایسوس هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای های ایسوس وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

  شایان ذکر است که های ایسوس همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی های ایسوس و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و های ایسوس حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

  های ایسوس برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران تمام توان خود را به کار گرفته و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای تمام کاربران فراهم آورد.

  در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با شماره تلفن 02186120822 تماس حاصل کنید و یا به شماره همراه 09104580916 از طریق واتس‌اپ پیام ارسال نمایید.

  ساعت تماس : شنبه تا چهار شنبه 10 الی 17 و پنجشنبه‌ها 10 الی 14

  آدرس دفتر فروش : تهران، سهروردی شمالی، خیابان میرزایی زینالی غربی، تقاطع عشوری، پلاک 25، طبقه 1، واحد 3

   
  دسته بندی ها
  لپ تاپ و کامپیوتر
  موبایل و تبلت
  ماشین های اداری
  کالای دیجیتال
  لوازم خانگی
  کالای سلامت
  بازگشت به بالا